Logo

WHITECHEM

>> WHITECHEM

Whitechem Performance Chemicals

 

 

AKDE KİMYA’yı şemsiyesi altında bulunduran AKDEMİR GRUP, 1980’lerin sonunda hırdavat sektöründe, 1990’ların ortasında inşaat ve makine sektörüne, 2000’lerin başında kimya sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

 

Bünyesindeki yurtdışı ve yurtiçi firmalarıyla Akdemir Grup 108’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek ülkemiz ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. 2010 yılında izolasyon ve kaplama sektöründeki ihtiyacı karşılamak için AKDE KİMYA kurulmuştur.

 

AKDE KİMYA izolasyon ve kaplama sektörüne yönelik su yalıtım membranları, sprey poliüre sistemler, rijit poliüretan sistemler, yapıştırıcılar, yüzey hazırlama ve tamir amaçlı ürünlerin üretimini son teknolojiye sahip 43.000 metrekarelik tesisinde gerçekleştirmektedir.

 

Dinamik ve tecrübeli bir kadroya sahip olan AKDE KİMYA, kısa sürede izolasyon ve kaplama sektörünün önemli oyuncuları arasında yerini almıştır. Kuruluş döneminden itibaren inovasyona, araştırma ve geliştirme çalışmalarına yaptığı yatırımlarla bugün yüksek kaliteli ürünler geliştirmekte ve kalıcı sistemler kurabilmektedir.

Yeşilbayır Mah. Şimşir Sk. No:20 Hadımköy / İstanbul / TÜRKİYE

+(90) 212 771 06 22-23

2017 © Copyright Whitechem / Tüm Hakkı Saklıdır.